Menu

Persona GLOBAL® Polska

Persona GLOBAL® Polska to zespół doświadczonych konsultantów i trenerów biznesu.

Inspirujemy i wdrażamy wartościowe zmiany w zachowaniach ludzi i funkcjonowaniu organizacji. Specjalizujemy się w:

  1. doskonaleniu umiejętności przywódczych i menadżerskich
  2. zwiększaniu potencjału sił sprzedaży
  3. zrównoważonym rozwoju ludzi i firm – zarówno dużych korporacji, mocnych średnich organizacji, ale także prężnych mniejszych i start-upów

Oferujemy rozwiązania oparte na rzetelnej analizie stanu wyjściowego oraz sprawdzonych narzędziach wdrożeniowych. Wychodzimy poza szkoleniowy schemat i dopasowujemy się do realnych potrzeb i możliwości organizacji, korzystając ze sprawdzonych i stale aktualizowanych narzędzi.

Pracując na rzecz klientów korzystamy zarówno z kompetencji naszego lokalnego zespołu, jak również know-how i międzynarodowego doświadczenia firmy Persona GLOBAL Inc.

Jon Gornstein – założyciel i twórca Persona GLOBAL - od ponad 35 lat stale podróżuje po świecie, analizując globalne trendy i studia przypadku, które pomagają stale rozwijać naszą bazę metodologii, wprowadzać nowoczesne narzędzia i być na bieżąco z potrzebami organizacji. Dzięki temu, sieć Persona GLOBAL liczy obecnie 1400 konsultantów, w ponad 70 krajach, na wszystkich kontynentach. To także unikatowe, licencjonowane programy rozwojowe dostępne w 37 językach.

Czekamy na wyzwania od Ciebie.

Kamienie Milowe

Kamienie Milowe