Menu

Persona GLOBAL® Polska

Persona GLOBAL® Polska to zespół doświadczonych konsultantów i trenerów biznesu.

Inspirujemy i wdrażamy wartościowe zmiany w zachowaniach ludzi i funkcjonowaniu organizacji. Specjalizujemy się w:

  1. doskonaleniu umiejętności przywódczych i menadżerskich
  2. zwiększaniu potencjału sił sprzedaży
  3. zrównoważonym rozwoju ludzi i firm – zarówno dużych korporacji, mocnych średnich organizacji, ale także prężnych mniejszych i start-upów

Oferujemy rozwiązania oparte na rzetelnej analizie stanu wyjściowego oraz sprawdzonych narzędziach wdrożeniowych. Wychodzimy poza szkoleniowy schemat i dopasowujemy się do realnych potrzeb i możliwości organizacji, korzystając ze sprawdzonych i stale aktualizowanych narzędzi.

Pracując na rzecz klientów korzystamy zarówno z kompetencji naszego lokalnego zespołu, jak również know-how i międzynarodowego doświadczenia firmy Persona GLOBAL Inc.

Jon Gornstein – założyciel i twórca Persona GLOBAL - od ponad 35 lat stale podróżuje po świecie, analizując globalne trendy i studia przypadku, które pomagają stale rozwijać naszą bazę metodologii, wprowadzać nowoczesne narzędzia i być na bieżąco z potrzebami organizacji. Dzięki temu, sieć Persona GLOBAL liczy obecnie 1400 konsultantów, w ponad 70 krajach, na wszystkich kontynentach. To także unikatowe, licencjonowane programy rozwojowe dostępne w 37 językach.

Czekamy na wyzwania od Ciebie.

Kamienie Milowe

Kamienie Milowe

Efektywność

Jako doświadczony zespół ekspertów potrafimy ocenić sytuację firmy i potencjalne rezultaty proponowanych przez nas działań. Wolimy zrezygnować z wykonania usługi, niż obiecać realizację celu niemożliwego do osiągniecia. Jeżeli jednak, zaczynamy pracować dla klienta, może być on pewien naszych rezultatów.
Na podstawie pomiarów stawiamy trafne diagnozy i projektujemy rozwiązania gwarantujące rozwój.

Elastyczność

Czasami warto, mimo wcześniej ustalonego planu, zdecydować się na krok w innym kierunku. Przez cały czas jesteśmy w stałym kontakcie z klientem i w gotowości do ewentualnych zmian w projekcie.

 

Integracja

Pomagamy rozwijać zachowania wspierające realizację strategii, integrujemy pracowników z organizacją, sprawiając, że czują się oni za nią odpowiedzialni.

Odpowiedzialność

Jeżeli zaczynamy pracować z klientem, stajemy się współodpowiedzialni za jego sukces. Dlatego jesteśmy gotowi na to, by część naszego wynagrodzenia uzależnić od efektów naszej pracy.

Pasja

Wierzymy, że tylko fachowi doradcy z charyzma i pasją są w stanie zrealizować stawiane przed nimi zadania. Trener musi pamiętać o wszystkich elementach szkolenia - wiedzieć, kiedy skupić uwagę, kiedy rozluźnić atmosferę i kiedy uwypuklić najważniejsze założenia.

Zaangażowanie

Praca dla klientów to dla nas nowe wyzwania, wytyczane zgodnie ze strategicznymi celami danej organizacji. Angażujemy cała swoją energię, wykorzystując zgromadzone doświadczenie i globalną siłę naszej firmy.