Menu
Ada Radziwon - Trener/Konsultant

Profil:

Doradczyni HR, trenerka, facylitatorka, coach ICC

Specjalizacja:

Pracuje jako coach biznesowy, trenerka oraz doradczyni HR. Specjalizuje się w pracy z firmami nad zmianą stylu zarządzania/kultury organizacyjnej w kierunku, który angażuje ludzi, uwalnia ich kreatywność, odpowiedzialność, poprawia komunikację i współpracę./p>

Doświadczenie zawodowe:

Posiada kilkunastoletnią praktykę tworzenia miękkich procesów HR (projektowanie i wdrażanie programów selekcji i rozwoju pracowników) w międzynarodowych i krajowych firmach z różnych sektorów biznesowych (m.in. bankowość i finanse, produkcja, FMCG, handel detaliczny). Od roku 2005 rozwijała się ekspercko w firmie SHL Polska od początku zajmując się zarówno pozyskiwaniem klientów, jak i realizacją ich potrzeb. Pracowała zarówno jako konsultant, jak i menedżerka projektów. Wdrażała też w polskim zespole handlowym Akademię sprzedaży – program rozwojowy łączący elementy merytoryczne i sprzedażowe. Od roku 2015 pracuje jako freelancerka w branży HR, a od roku 2016 współtworzy firmę doradczo-coachingową TEAL Action Learning Global.

Przeprowadziła projekty doradcze dla firm, takich jak: PKO BP, Bank BGŻ, ING Bank Śląski (szkolenia dla osób z działu HR z zakresu stosowania obiektywnych narzędzi oceny kompetencji w selekcji i rozwoju pracowników), BNP Paribas (sesje feedbackowe z tworzeniem planów rozwojowych), AXA, Berlin-Chemie/Menarini, Teva Pharmaceuticals, Provident, Orange, L’Oreal, PEKAES, Volvo Truck, Velux, Leroy Merlin, Wavin Metalplast-Buk, 3M, H&M, Ferrero, PKN Orlen, Energa, Ecolab, RWE, FIAT, Coca-Cola, Vector, Mars, Kompania Piwowarska, Tesco, Print&Display.

Wykształcenie:

Absolwentka psychologii organizacji i zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Certyfikowana coach International Coaching Community od 2010 roku. Jest także certyfikowaną doradczynią w zakresie stosowania metod obiektywnej oceny kompetencji i potencjału pracowników SHL (kwestionariusze OPQ, MQ, testy analityczne Verify, Assessment/Development Centre, ocena 360 stopni) oraz Extended Disc. Ponadto, doskonaliła swoje umiejętności jako doradca sprzedażowy (CEB SHL Sales Academy, w oparciu o podejście ‘insight-led selling’). Ukończyła szkołę trenerów biznesu Grupy SET.

Afiliacje:

Współtwórczyni stowarzyszenia Design For Change Polska. Członkini SCAL - Stowarzyszenia Coachów Action Learning.