Menu
Darek Dobrzyniecki - Partner

e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mobile:
+48 509 453 378

Odkąd pamiętam mojemu życiu towarzyszyła głęboka potrzeba dzielenia się wiedzą z ludźmi, po to, by mogli osiągać to, co wydaje się im trudne lub niemożliwe. Aby mogli żyć szczęśliwie, w pełni korzystając ze swoich możliwości i potencjału.

Dziś dzielę się doświadczeniem, które zbierałem przez pierwsze cztery dekady swojego życia - zawodowo jako przedsiębiorca, sprzedawca, menadżer, a prywatnie jako przyjaciel, świadomy ojciec, człowiek stale poszukujący możliwości doskonalenia się i rozwoju.

Jako doradca i trener rozwijam efektywność organizacji, zespołów, a jako executive coach pojedynczych menadżerów, w obszarach sprzedaży, przywództwa, zarządzania zespołami, przeprowadzania zmian. Pomagam w kwestionowaniu status quo, wychodzeniu ze strefy komfortu, pokonywaniu własnych ograniczeń. Uczę tego jak zjednywać sobie ludzi, zarażać ich swoimi pomysłami i energią, pokonywać ograniczenia wynikające z często nieprawdziwych przekonań i nieuzasadnionych lęków, jak doskonalić własną siłę mentalną oraz umiejętności komunikacyjne – słuchanie i mówienie (przekonywanie i storytelling).

Jeśli wiesz lub po prostu czujesz, że Ty lub Twój zespół potrzebujecie nauczyć się jak działać lepiej niż dziś, skontaktuj się ze mną:

+48 509 45 33 78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Specjalizacja

Specjalizuję się w prowadzeniu projektów z obszaru: przywództwa, zarządzania, rozwoju efektywności, kompetencji i zaangażowania, pracy zespołowej, zarządzania sprzedażą, sprzedaży konsultacyjnej, efektywnej komunikacji w tym storytellingu i wystąpień publicznych, zrównoważonego rozwoju ludzi i organizacji.

Szczególnie chętnie prowadzę warsztaty Storytelling for Leaders oraz spotkania w ramach projektu JUST A MAN, a także pracuję z narzędziami Gallup CliftonStrengths (dawniej StrengthsFinder) i Reiss Motivation Profile.

Doświadczenie zawodowe:

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą + ponad 10 lat w doradztwie i szkoleniach. Ścieżkę od przedstawiciela handlowego, przez menadżera produktu, menadżera ds. kluczowych klientów do szefa sprzedaży przechodził w branży telekomunikacja, IT, szkolenia, doradztwo.

Jako konsultant, trener, coach pracował m.in. na rzecz takich firm jak: ATENA, Bank Pekao, Benefit Systems, BEST, Boston Scientific, BOSCH, Candellux Lighting, Coca-Cola HBC, Credit Agricole Bank Polska, DRB, Duracell, EFL, Getin Noble Bank, Grupa Pracuj, Grupa WP, Grupa Żywiec, IDEMIA, LoVo, LPP, MEDIA IMPACT POLSKA, METRO Properties, MOSQI.TO, Morpol, PLAY, PZN – Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami, Rhenus Logistics, SABUR, SAGE, Shell, Siódemka, TPA, UPC.

Wykształcenie:

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego (licencjat) i Szkoły Głównej Handlowej (magister).