Menu
Łukasz Łaniecki

Profil:

Dyplomowany negocjator, mediator, konsultant, autor i prelegent. Z wielką pasją dzieli się swoją wiedzą.

Specjalizacja:

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu: zarządzania konfliktem, prowadzenia sporów, negocjacji i skutecznej komunikacji.

Zakres obowiązków:

W Persona GLOBAL® Polska jest odpowiedzialny za prowadzenie warsztatów HR – Wellness, czyli Zrównoważony Rozwój Pracowników.

Doświadczenie zawodowe:

Od 11 lat związany z branżą prawniczą. Ukończył aplikację radcowską. Pracował w kancelariach w Katowicach i Warszawie gdzie zajmował się głównie sporami sądowymi. Obecnie pełni rolę negocjatora, mediatora, trenera i konsultanta w zakresie zarządzania konfliktem, prowadzenia sporów i negocjacji. Aktywnie uczestniczy w kilku projektach mających na celu przybliżenie prawnikom know-how z zakresu negocjacji, mediacji, zarządzania konfliktem oraz obsługi klienta. Autor dwóch blogów. Jego wypowiedzi i artykuły często ukazują się na łamach internetowych serwisów prawniczych. Prelegent podczas konferencji dotyczących pozasądowych metod rozwiązywania sporów.

Wykształcenie:

Absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Śląskim oraz podyplomowych studiów z negocjacji i mediacji na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Brał udział w seminariach oraz warsztatach mediacyjnych i negocjacyjnych w kraju i za granicą.